У глибокій мисці чи банячку збити міксером яйця з цукром. Поступово збиваючи влити молоко. По трішки додавати пересіяне борошно і продовжувати збивати. В мене зазвичай іде склянка борошна, але буває, потрібно і більше, або ж менше - залежно від яєць (великі чи маленькі). Тісто по консистенції повинно нагадувати рідку сметану та бути однорідним.В кінці додати ванільний цукор або ж трішки ваніліну.
Від шматка сала відрізати кубик розміром 3х3 см (аби можна було наколоти на виделку)і обчистити від солі. таким чином буде зручно змащувати пательню, кількість жиру буде потрібна - не більше і не менше, щоправда змащувати потрібно перед кожним млинцем.
Якщо сала немає - то додавати через кожні 2 млинці пів чайної ложки олії. Смажити млинці традиційно - тоненькі і з двох сторін.
Посмажені млинці складати гіркою, а перед тим, як змащувати - перевернути, аби намащувати в тій почерговості, як вони були спечені.
Для начинки полуницю перетерти блендером, додати цукор і в маленькому банячку з грубим дном поставити на вогонь. Постійно помішувати. При потребі додати трішки води ( 2-3 столові ложки). Дати покипіти 30 хв, остудити.
Змастити млинці джемом, скрутити трубочкою. Перед подачею розрізати навпіл та полити сметаною, або ж дати кульку морозива. Можна полити джемом ще й зверху, або посипати корицею.
Смачного!
Как и с чем подавать
З морозивом, джемом, шоколадом чи іншим солодким наповненням на ваш смак
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.