Італійська паска паннетоне подібна до звичної нам, але все ж має свої особливості: окрім родзинок у неї додають багато цукатів, горіхи і щедро приправляють цедрою з цитрусових.
Читай также: В чем отличие кулича от пасхи
В Іспанії печуть пасхальний хліб, в котрий також додають цедру лимона. А ще домашній сир та багато мигдалю. А ще печуть Торріху, що готується зі шматочків несвіжого хлібу, які вимочуються у вині чи молоці, а потім обжарюються в клярі з додаванням меду, цукру та кориці.
Читай также: Пасха: история пасхального кролика
Читай также: Пасха-2018: яскравий здобний хліб із крашанками
Любителям шоколаду прийдеться до смаку польський варіант паски — шоколадна бабка. Начинкою до ніжного тіста слугує велика порція шоколаду, з горіхами та вершковим маслом.
Читай также: Пасхальный барашек
Гугельхупф — родом із Німеччини, вражає своїм ароматом, завдяки додаванню рому, вершкового масла та мигдалю.
Читай также: Навіщо на Великдень б'ються яйцями: народні традиції
А в Австрії на Великдень готують рулет із дріжджового тіста, у який завертають велику порцію горіхів, чорнослив, фініки чи курагу.
Окрім бабок та пасок, у європейських країнах прийнято готувати пасхальне печиво. Приготувати його не складно, але велика увага приділяється деталям: печиву придають форму яйця або зайчика і розмальовують різними кольорами на великодню тематику. Таке печиво — чудовий подарунок рідним, особливо, якщо збираєтесь йти в гості на свята.
Про те, як його приготувати, ми неодмінно розкажемо у найближчий час. Будете зі СМАКом!
Читай также: Православна Пасха 2018: коли зустрічати Великодні свята